דבר נשיא הכנס
דבר נשיא הכנס

חברים יקרים אנשי מערך האבטחה של ישראל,

לפני שש שנים התכנסה לה חבורה של אנשים טובים, מבכירי עולם האבטחה בעבר ובהווה שגמרו אומר להקים פורום חשיבה ובמה להחלפת דעות בתחום האבטחה בישראל.

אני גאה לעמוד שוב בפניכם, כנשיא כנס האבטחה החמישי, המכנס את בכירי האבטחה של ישראל למפגש אשר ידון במגוון נושאים המעסיקים את עולם האבטחה ברמה הלאומית.

אני שמח שבמפגש זה כבקודמו לוקחים חלק פעיל גופי הרגולציה המנחים ובראשם משטרת ישראל.

יש לציין כי כנס חשוב זה פועל כגוף אשר אינו למטרות רווח, וכלל חברי הוועדות פעלו ופועלים בהתנדבות מלאה. כל אחד מהחברים משקיע שעות עבודה רבות ותורם מניסיונו, מקשריו ומכישוריו להצלחתו של כנס זה, שכל ייעודו הוא לקדם את עולם האבטחה של ישראל.

בהזדמנות זו ברצוני להודות להם ולצוות הפקת הכנס. תודה מיוחדת לחברות ולאנשים שנותנים חסותם לכנס זה ואשר בלעדיהם הוא לא היה מתקיים. כולי תקווה כי מפגש שנתי זה יהפוך למסורת וימשיך לשמש במה לדיון וחשיבה ולסייע בקידומם של נושאים בעלי השפעה וחשיבות לאומית

בכבוד רב,

רב ניצב בדימוס – שלמה אהרונישקי

נשיא כנס האבטחה של ישראל


x
סייען נגישות
הגדלת גופן
הקטנת גופן
גופן קריא
גווני אפור
גווני מונוכרום
איפוס צבעים
הקטנת תצוגה
הגדלת תצוגה
איפוס תצוגה

אתר מונגש

אנו רואים חשיבות עליונה בהנגשת אתר האינטרנט שלנו לאנשים עם מוגבלויות, וכך לאפשר לכלל האוכלוסיה להשתמש באתרנו בקלות ובנוחות. באתר זה בוצעו מגוון פעולות להנגשת האתר, הכוללות בין השאר התקנת רכיב נגישות ייעודי.

סייגי נגישות

למרות מאמצנו להנגיש את כלל הדפים באתר באופן מלא, יתכן ויתגלו חלקים באתר שאינם נגישים. במידה ואינם מסוגלים לגלוש באתר באופן אופטימלי, אנה צרו איתנו קשר

רכיב נגישות

באתר זה הותקן רכיב נגישות מתקדם, מבית all internet - בניית אתרים.רכיב זה מסייע בהנגשת האתר עבור אנשים בעלי מוגבלויות.